اخبار آنلاین

/گزارش خبری/ خودروسازان فرانسوی قصد رفتن ندارند


پرشین خودرو: موضع‌گیری اخیر دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا در قبال «توافق هسته‌ای» و حمله او به برجام، نگرانی‌های را در مورد سرنوشت قراردادهای خارجی خودروسازی ایران به‌وجود آورده است.

یک بام و دو هوای صادرات خودرو


پرشین خودرو: وزارت صنعت، معدن وتجارت طبق روالی معمول، در شرایطی برنامه صادراتی خودروسازان را تا پایان سال‌جاری ۳۵ هزار دستگاه اعلام کرد که دو شرکت بزرگ خودروساز در ۶ ماه نخست امسال تنها ۲ هزار و ۵۷۹ دستگاه خودرو به دیگر کشورها صادر کرده‌اند.

/اختصاصی/ قابل اعتمادترین برند های دنیای خودرو را بشناسید+جدول


پرشین خودرو: گزارش مصرف کنندگان موسوم به "Consumers Reports" که هرساله براساس یک نظرسنجی بزرگ، قابل اعتمادترین خودروهای موجود در بازار ایالات متحده آمریکا را معرفی می‌کند، روز گذشته لیستی جدید از تحقیقات خود منتشر کرده است که در ادامه توجه شما را به آن جلب می‌کنیم.

با سه خودروی عضلانی آشناشوید+تصویر


پرشین خودرو: خودروی عضلانی به نوعی از اتومبیل ها گفته می شود که حجم موتورهایشان بالا، پرقدرت و پرشتاب است و همچنین از طراحی های حجیم و عضلانی برخوردارند.

تصاویر و مشخصات گوشی یو۱۱پلاس

پرشین خودرو: یکی از آخرین پرچم‌داران کمپانی تایوانی روز دوم نوامبر / 13 روز دیگر رونمایی می‌شود اما عکس لورفته آن در کنار مشخصات فنی منتشر شده است.

عجیب‌ترین اسباب بازی هایی دنیا

پرشین خودرو: همه اسباب بازی‌ها زیبا و بی ضرر نبیستند. برخی اسباب بازی‌ها یک پیام پنهان دارند یا فقط عجیب هستند. اسباب بازی‌ها ساخته شده اند تا کودکان را سرگرم کنند و نباید کودک را بترسانند.

شخصیت‌های سیاسی در جوانی

پرشین خودرو: آنچه در ادامه می آید تصاویری شگفت انگیز از جوانی افرادی است که امروزه رهبری سیاسی کشورهای بزرگ جهان را در دست دارند یا نقشی ماندگار در تاریخ سیاسی جهان داشته اند.

اجاره جت‌ شخصی به شاخ‌های اینستا

پرشین خودرو: فقط، چون شما ده‌ها هزار دلار برای اجاره یک جت خصوصی ندارید به این معنی نیست که نمی‌توانید چشم دوستان اینستاگرامی خود را از حسادت کور کنید.

برخی مراکز مجاز فروش بلیت پروازهای اربعین به دلیل تخلف حذف شدند


پرشین خودرو: روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد: تاکنون تعدادی از مراکز و دفاتری که در ارائه بلیت‌های اربعین به توصیه‌های سازمان هواپیمایی کشوری توجهی نکرده‌اند از لیست مراکز مجاز حذف و سایت‌های متخلف به پلیس فتا معرفی شدند.

جدیدترین قیمت‌های در بازار خودرو+ جدول


پرشین خودرو: آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودروهای سواری دست دوم است که با قیمت 20میلیون تومان در سطح بازار طی مهر ماه 96، آگهی فروش خورده‌اند.

صفحه‌ها